MandalinPos Sistemleri Hakkımızda mandalinpos Mağaza Restaurant Cafe Pos Barkod Sistemleri

logo

MandalinPos 2014 Yılı Sonunda  Kendi Branşında Profesyonel Arge Kökenli Mandalin Yazılım  Grubu Tarafından Projelendirilip Müşteri Desteğini de Alarak Kurulmuştur.

Otel&Resort, Süpermarket, akaryakıt istasyonları, Giyim mağazaları ve Restoran/fastfood ,Restoran Kafe Bar işletmeleri üzerinde proje geliştiren Yazılım Grubumuz, konusunda lider bir çok işletme ile beraber çalışmalar yürütmektedir. 

Mağazacılık/Giyim Sektöründe: Tüm Türkiye’de tanınan birçok kurumsal giyim mağazanın barkod otomasyonu projelerini yürütmektedir. Bu işletmeler arasında Yeni Katılan Ege Bölgesinde İzmir ve Manisada Bulunan Büyük Beden Mağazaları 5 Şubesi ile MandalinPos Sistemini Kullanmaktadır.

MİSYONUMUZMüşterilerin sistem ihtiyaçlarını karşılayacak kalitesi ve teknolojik içeriği yüksek çözümler üretmek, sürekli iyileştirmelerle rekabet ortamında Pazar payını arttırmak; Müşterileri, ortakları ve çalışanları için değer yaratmak. 

VİZYONUMUZBilişim teknolojilerinde sağladığımız başarımızı tüm müşterilerimizle paylaşmak ve Bilişim sektöründe sağladığımız bu başarıyı markalaştırmak